W Łodzi temperatura grubo poniżej zera i choć człek marzy o tym, by zakopać się pod kołdrą, ostatkiem sił gna, by rozgrzać i rozbawić innych. Czy ten heroiczny czyn zostanie doceniony?!  Dziś o ZWIĄZKACH, CODZIENNOŚCI oraz nieodłącznie z tym związanymi… Przygodach i zakupach! Oczekuję dużo wsparcia w odpowiedzi, bo mąż po obejrzeniu jedną nogą już poza domem, spakowany! Co możesz zrobić? Obejrzyj i udowodnij, że było warto i weź udział w mini konkursie 😉

Obejrzyj vlog, ku uciesze swojej, mojej i świata. Wytrzymaj do końca, by usłyszeć o konkursie. Pod filmem krótka instrukcja!

A regulamin KONKURSU, KTÓRY PRZYGOTOWAŁAM RAZEM Z MARKĄ CARREFOUR ZNAJDZIESZ TU <KLIK>

WAŻNE!

  • Konkurs trwa tylko 5 dni! Rusza 28 lutego i kończy się 4 marca!

  • Udzielając odpowiedzi na pytanie nie zapomnij o wskazówkach, co by Ci się przydało z promocyjnej oferty Carrefour najbardziej by Ci się przydało! OFERTĘ PRZEJRZYSZ TU!

  • 5 Zwycięzców dla których zrobię osobiście zakupy,  wybiorę już w niedzielę 4 marca, ale o tym, do kogo powędrują paczki dowiecie się 8 marca, w kolejnym odcinku vloga. Ruszamy w teren i zabieramy beczki śmiechu, nie możecie przegapić!

Zabawa jest efektem kooperacji z marką Carrefour Polska. Mam nadzieję, że przypadnie Wam do gustu! Czekam na komentarze!