serce i rozum

Organizatorzy kampanii Orange założyli naiwnie, że skoro mam dziecko, pracę, bloga, nie chodzę głodna i brudna, to można mi zaufać i powierzyć misję testów sprzętu.  Skoro dziecko już ponad pół roku ma i nie mówili o niej w wiadomościach, to chyba ogarnie, e? No nie wiem.

Doczytali chyba też newsy o tym, że aktualny telefon poddałam wyrafinowanym testom wytrzymałości i dwukrotnie utopiłam go w toalecie. To na pewno dlatego telefon, który możecie wygrać jest wodoodporny, na bank.

Poniżej film. A w nim ja, moje skromne mieszkanie, córa, Nawleczony, pies, lodówka i dwa podbródki oraz Radomski sposób konwengerowania zainspirowanego i zafundowanego przez Orange.

Jeżeli lubicie to co robię, a on przypadnie Wam do gustu, udostępnijcie proszę u siebie podając adres bloga- będzie mi miło skorzystać jakoś na tym obnażeniu (jestem ubrana całe nagranie, przysięgam, nie zrobiłabym Wam tego!) i dotrzeć do paru osób więcej z moją pisaniną.  Z tym, że kolejną kooperacją reklamową nie będzie rozkładówka w piśmie dla panów już się pogodziłam, Nawleczony na szczęście już widział i planów dotyczących naszej wspólnej przyszłości nie zmienił.

A jeżeli chcecie wziąć udział w konkursie i wygrać telefon, z którego i ja mam frajdę korzystać i testować usługi Orange – Sony Xperia Z Kompakt wraz z całorocznym,darmowym dostępem do internetu mobilnego i stacjonarnego oraz telewizji.

Musicie odpowiedzieć na jedno, podchwytliwe pytanie:

Ja jestem atechnologiczna, wirusy w moim komputerze zeżrą mnie kiedyś całą razem z drugą brodą i okularami, ciągle miewam jakieś żałosne przygody. Interesuje mnie, czy jestem na świecie sama.

Co Wam najdurniejszego/najśmieszniejszego/najgorszego przydarzyło się w ramach obcowania z nowymi technologiami?

Dla tego, kogo historia chyci mnie za serce jak skurcz łydki nocy, telefon i pakiet usług.

Konkurs potrwa do 02.06.2013 – swoje odpowiedzi wraz z ADRESEM E-MAIL zostawiajcie pod tym wpisem.

Wyniki 03.06.2014 -zostawiajcie swoje maile, zwycięzce poinformuję również tą drogą, gdyby się okazało, że jednak profilu bloga uważnie nie śledzi (jak to?!)

Udanego seansu, życzę. Nie jedzcie przy tym, dobrze radzę.

Zobaczcie sami jaka jestem Radomska, Orange’owa i konwergentna. 😉

Więcej filmów blogerskich NA STRONIE AKCJI 12 KONWERGENTNYCH. HAWK.

Klikajcie, jestem w statystykach tylko krok za Donatanem. Moja mama tak mówi.

https://www.youtube.com/watch?v=qxReyAZTvLk

Tekst jest owocem współpracy z Orange. Owocem współpracy z Krzysztofem Gonciarzem jest film. 

A z narzeczonym córka ahahaha ;]

WIĘCEJ BLOGOWYCH FILMÓW ORAZ REGULAMIN KONKURSU NA STRONIE AKCJI