Nasza córeczka jest już z nami moi drodzy. przechodzimy rewolucję o której nie umiem jeszcze pisać, bo złe i piękne przeżycia są tak instensywne i świeże, że nie znajduję słów. Byłam w piekle kilka razy i aktualny czyściec -oswajanie się z nową rolą, smakuje już o niebo lepiej. tyle o radomskiej mamie. a córa?
ma dla Was propozycję. Chcę się mała cwaniara sprzedać, tak wcześnie! Zaszantażowała, że nie wyśpię się do emerytury jeśli jej tego nie umożliwie i … sami rozumiecie. Nie mam wyjścia.

Gdyby nie ten blog, nie byłoby Lenonka, bo jej tata nigdy by do mamy nie zagadał, a ta nie wprosiłaby się na spacer. To chyba oczywiste, że z całego serca będę chciała Wam moją córkę przedstawić?

Nasza córka Lenka Aleksandra Mikorska przyszła na świat 25 października punktualnie o 12, zgarnęła 10 punktów, bo czasy fotki.pl się skończyły i elevenek już nie wręczają,  a to jedyne uzasadnienie. Oszaleliśmy -na jej punkcie, z bólu, zmęczenia, strachu, ale doceniamy każdy jej uśmiech nieświadomy, krzyk i pierdnięcie.oswajamy się i uczymy i jeszcze nie mamy ochoty na publiczne performance. Nim poczujemy się gotowi na przedstawienie Wam naszej Lenuszki, chciałabym wraz z nią poprosić o pomoc…

Jest już na świecie inna Lenka, której los nie oszczędza. Nasz Lenonek powiedział, że ma w dupie fejsbukowe pozowania prosto z bęca, bo nie zamierza się pokazywać światu jako chiński spuchnięty zwiadowca. Cwana jest i wie, że masa ludzi życzy jej i jej rodzicom dobrze i bezczelnie postanawia to wykorzystać.

W imieniu swoim i naszej córki, prosimy, abyście zwerbalizowali i … spieniężyli Waszą radość wynikającą z jej narodzin. Na urodziny zamiast życzeń prosiłam Was o sms-y na rzecz hospicjum, moje dziecko chciałoby na dzień dobry zrobić coś fajnego i dobrego.

Jeżeli będzie zdrowa, to z resztą jakoś sobie poradzimy. Dziękujemy za życzenia, pytania,ciepłe słowa i rady oraz wsparcie, na które szczególnie ja mogłam liczyć dzięki drugiemu blogowi. Wszelkie prezenty, paczki, gadżety są naprawdę zbędne, bo wystarczą nam ciepłe słowa, a pieniądze, które mielibyście wydać, żeby wyróżnić naszą córę, która i tak ma szczęście rodzić się wśród całej masy życzliwych jej osób, bardziej przydadzą się drugiej Lence.

Lenuszka bardzo dziękuje, że umilaliście jej mamie ciążę i prosi o to, żebyście swoją radość z jej przyjścia na świat przetransferowali na rzecz tej Lenki, której historię znajdziecie pod tym linkiem:

http://www.siepomaga.pl/f/czynmydobro/c/1037

 

W zamian obiecujemy przedstawić Wam nasze dziecko najpiękniej jak to będzie możliwe, uchwycić na zdjeciach dla Was pierwszy nieświadomy uśmiech i grymas przy robieniu kupy. Nie jesteśmy sławni, żeby móc sprzedać okładkę z fotami Lenki i w ten sposób pomóc jej imienniczce, więc kombinujemy jak umiemy.

Druga Lenka miała być operowana dokładnie jeden dzień po narodzinach naszej. Pomóżmy jej wystartować w tej walce o nowe, lepsze, lżejsze życie.

Z góry dziękujemy,

Lenonek cwaniara
podstępna

oraz
jej przejęci rodzice