18.03.2011:

„Przygodę z blogowaniem uważam, za (nie)oficjalnie rozpoczętą. Ruski szampan leje się wartkim strumieniem po prawie nagich ciałach erotycznych tancerek, Panowie z kateringu ubrani w same muchy i bokserki serwują najlepszej jakości krakersy i koreczki z boczku oraz pomidorów koktajlowych. Rozgość się spijaj jad z moich ust, drogi Czytelniku.

Smacznego!”

 

Jedzcie,pijcie i czytajcie z tego bloga wszyscy – te słowa zostały po raz pierwszy umieszczone na tym blogu dokładnie rok temu. 

 

Tak, moje maleństwo skończyło właśnie roczek! Ja nadal mam nadwagę po porodzie, a moja pociecha nie umie chodzić, nie ząbkuje, a nawet nie gaworzy, więc prawdopodobnie jest półdebilem, ale i tak strasznie ją kocham. Zmieniła się też na przestrzeni dwunastu miesięcy i jestem z niej coraz bardziej dumna. Z blogusia skierowanego do kameralnego grona znajomych stał się blogowym młokosem, który ma już dziewiczy wąs, a nawet zaszczytny tytuł Bloga Roku.

I będzie się zmieniać nadal,bo chce aby więcej osób chciało je adoptować i polubić, może kiedyś dorośnie na tyle, by pójść świat? Golimy dziewiczy wąs, pimpujemy, zmieniamy, kombinujemy, wszystko już niebawem!


 Idzie wiosna, a wraz z nią sporo zmian o których poinformuję lada dzień. Nadal będę jednak pisać, mieć wątpliwość i pluć jadem. Ale fetysze i przyjemności  na chwilę odłóżmy na bok!

BO CZAS NA  KINDERBAL!

 

JA SKŁADAŁAM WAM ŻYCZENIA NIEJEDNOKROTNIE.

Na swoje urodziny jestem już za stara, więc pozwólcie, że z Wami będę świętować blogowe. Niestety nie mam cukierków, ale gdybym miała, TO KAŻDY MÓGŁBY WZIĄĆ PO DWA,SERIO! Nie mam też kasy, żeby zaprosić Was do Mc DOnalds’a. L

Mimo wszystko rezenty możecie wysyłać na mój adres prywatny (mieszkam na fejsbuku). Preferuję drobiazgi w stylu ekspres do kawy, bielizna wyszczuplająca ewentualnie biżuteria D&G, może być podrobiona, bo z moją wadą wzroku i tak nie rozróżnię, a cieszyć się będę jak pojebana.

 A co do życzeń…. No właśnie?

 

CZEGO ŻYCZYCIE RADOMSKIEJ, KTÓRA ZAWSZE MA WĄTPLIWOŚĆ?

 

Come on, nie bądźcie nieśmiali, skoro składacie życzenia znajomym, których nie lubicie, możecie to zrobić też tu!

_______________________________________________________

 

Zapraszam też do obczajenia nowej strony fanpejdża, której nowy imidż jest pierwszą zapowiedzią nadchodzących zmian!

http://www.facebook.com/pages/Mam-w%C4%85tpliwo%C5%9B%C4%87/238468862880080

 

18.03.2011 r.:

„Prawdziwego mężczyznę
poznasz po tym, jak kończy.
Prawdziwą Radomską po tym,

jak się rozwija.”